Szczegółowe informacje o firmie ...


PARKIET-LAK S.C.
42-200 Częstochowa
Brzeźnicka 60 A
tel. 34 322-12-17 tel. 372-07-69
fax. 34 34 372-07-69
Czynne : od 7:00 do 17:00 w soboty: od 8:00 do 13:00
Url : www.parkietlak.pl
e-mail : parkietlak@parkietlak.pl
Parkiety i podłogi: sprzedaż, montaż,projektowanie i kosztorysowanie. Parkiet egzotyczny, warstwowy, klasyczny, lamelowy itp. Profesjonalne doradztwo w doborze materiałów i technologiach parkieciarskich. Ocena wytrzymałości i jakości podłoży oraz pomiar wilgotności. Naprawa i wyrównywanie spękanych i niestabilnych posadzek, usuwanie lepiku i zabrudzeń. Montaż desek, klepek i mozaiki parkietowej. Olejowania i woskowania podłóg. Renowacja i modernizacja stopni schodowych oraz budowa tarasów i montażż drewna w łazienkach. Bezpyłowe cyklinowanie, szpachlowanie i profesjonalne lakierowanie podłóg.
Wypożyczalnia i wynajem maszyn parkieciarskich: cyklinarki, wyrównywarki do betonu, odkurzacze przemysłowe, osuszacze, piły do cięcia drewna. Wynajem cykliniarek.
Chemia parkieciarska: lakiery, bejce i kleje do drewna i parkietu. Papier ścierny. Listwy drewniane i przypodłogowe. Deski podłogowe, kleje, grunty, oleje do drewna, środki do pielęgnacji, materiały ścierne, szpachle i wypełniacze. Nawilżacze powietrza i pochłaniacze wilgoci. Urządzenia pomiarowe.

mapa dla PARKIET-LAK S.C.
Informacja Gospodarcza

Informacja Medyczna
Statystyki Statystyki
Statystyki
5960326